Pytanie prawne?

Skorzystaj z naszego
formularza
Zadaj pytanie

Szybki kontakt?

Zadzwoń:
667 457 369

O Nas

O Kancelarii

Kancelaria Radcowska została założona przez radcę prawnego Jerzego Gierdal w 2006 roku. Od tego czasu z powodzeniem świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych (spółek, jednoosobowych działalności gospodarczych) oraz osób fizycznych.

Oferujemy Państwu swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie i pasję, świadcząc pomoc prawną zarówno w sprawach sądowych, jak i pozasądowych.

Tworzymy zgrany zespół, dlatego skutecznie i konsekwentnie pracujemy nad realizacją celów stawianych przez Naszych Klientów.

Domeną działalności Kancelarii jest prawo cywilne (w szczególności gospodarcze), prawo rodzinne, prawo pracy, prawo handlowe i spółek handlowych. Udzielamy również porad prawnych w zakresie prawa karnego, a także możemy stać się Państwa pełnomocnikami w procesie karnym, w którym występujecie Państwo w charakterze innym niż oskarżony.

Kancelaria świadczy zarówno stałą obsługę prawną, jak też doradztwo i obsługę określonych spraw czy projektów dla podmiotów gospodarczych. Osobom fizycznym udzielamy usług doradczych (porady prawne, opinie prawne), ale też oferujemy kompleksową obsługę związaną z przedstawioną nam sprawą. W ramach obsługi prawnej reprezentujemy Państwa w sporach sądowych, a także przed organami administracji publicznej i samorządowej oraz podmiotami prywatnymi (np. banki).

Naszym celem jest zapewnienie Klientom szybkiej i skutecznej pomocy prawnej w oparciu o posiadaną przez nas wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług przejawia się także w klarownym i zrozumiałym sposobie komunikacji z Klientem, która ma na celu uczynienie współpracy jak najbardziej efektywną.

Każdy Klient otrzymuje swojego „opiekuna”, który będzie zajmował się jego sprawą, dzięki czemu w każdym czasie będzie pozostawał do dyspozycji Klienta.

Ponadto stale współpracujemy renomowanymi podmiotami prawnymi, których rzetelność została przez nas sprawdzona m.in. z komornikiem sądowym, notariuszem, syndykiem.

Zespół

r. pr. Jerzy Gierdal

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Karierę rozpoczął od pełnienia urzędu prokuratora, przez długi czas był również związany zawodowo z bankowością.

Od 2006 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Posiada bogatą wiedzę zarówno z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego jak i karnego oraz bankowego, która poparta jest doświadczeniem zawodowym.

 
 

 

Współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego Daniela Szczubełka oraz Kancelarią Adwokat Karoliny Gierdal.